top of page

HAKKIMIZDA

Eğitim programları, mentorluk, hızlandırma programları, danışmanlık hizmetleri, moderasyon ve dijital sertifikasyon gibi çeşitli alanlarda profesyonel hizmetler sunuyoruz.

HAKKIMIZDA.jpg

Tifika Hakkında Daha Fazlası

7.000 saatin üzerinde bir eğitim süresi ile 26.000'den fazla katılımcıya hizmet vererek, girişimcilerin, işletmelerin ve profesyonellerin gelişimine destek olduk. İnovasyon ve teknoloji odaklı çözümler sunarak iş fikirlerinin doğrulanması, pazar analizi ve teknoloji entegrasyonu gibi aşamalarda yenilikçi ve uygulanabilir çözümler sağlamaya çalıştık.

Sektörde lider bir eğitim ve danışmanlık şirketi olarak, girişimcilik ekosistemine değer katmak, sürekli gelişen teknoloji ve endüstri trendlerine ayak uydurarak sürdürülebilir büyüme ve başarıya ulaşmanızı sağlamayı amaçlayarak hareket ediyoruz.

2016 yılında Ankara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulan şirketimiz, 2017 yılında Kosgeb Girişimcilik Destek Programına kabul edildik.

 

Bu tarihten itibaren geliştirdiğimiz projeler ve sunulan hizmetlerle sektörde öne çıkmaya başladık. Dijital sertifikasyon çözümleri ve eğitimbileti.com ve rozetle gibi önemli projelerle adımızdan söz ettirdik.

HAKKIMIZDA

REFERANSLARIMIZ

2_edited.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
1.jpg
bottom of page