top of page
  • Oğuz Aslan

Bursa Büyükşehir Belediyesi Ideathon'23 / B-Cube Akıllı Şehircilik ve Inovasyon Merkezi

B-Cube Akıllı Şehircilik ve Inovasyon Merkezinin organizasyonu ile Bursa Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerinde çalışan personellere yönelik gerçekleştirilen "Bursa Büyükşehir Belediyesi Ideathon'23" etkinliğindeyiz.

Değer üreten bu güzel organizasyonun içerisinde ilk bölümde Sevgili Mustafa Aydın "Yaratıcı Özgüven", Sevgili Merve Aydıner "Teknoloji ve Inovasyon", Sevgili Güven Karaöz "İş Modeli ve İş Sunumu" başlıklarında yaptıkları çok verimli eğitimlerle yer alırken ben de takımlara "Ekip Olma" eğitimi ile katkıda bulunuyorum.

İkinci bölümde yine bu tecrübeli isimlerle birlikte programa katılmaya hak kazanan 23 takıma birebir mentorluk vererek programa katkı sağlıyoruz.

Son bölüm ise Ideathon. Takımların fikirlerini somutlaştırıp jüri karşısında sunuma hazır hale gelme aşamasında yine mentor olarak yer alıyoruz.

İki gün boyunca takımlara yönelik birebir mentorluk oturumlarda 8 takım ile birlikte çalıştım. Birbirinden ilginç Akıllı Şehircilik ve Inovasyon fikirleri dinledim. Fikirler üzerine tartıştık ve birlikte olgunlaştırdık. Sırada Ideathon ve Jüri sunumları var.

Bu güzel ve verimli organizasyona B-Cube Akıllı Şehircilik ve Inovasyon Merkezi ev sahipliği yapıyor. Merkez Yöneticileri Sayın Recep Aydın ve Sayın Başak Saygı Şahin'e ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Bakalım yarışmayı hangi projeler kazanacak...

2 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page