• tifika com

Girişimcilik Zirvesi ve Çalıştayı 2021

Başkent Üniversitesi BiyoTek Teknoloji Geliştirme Merkezi tarafından 14-15 Ekim 2021 tarihlerinde bir Girişimcilik Çalıştayı düzenlenmiştir.

Çalıştayın amacı, biyoteknoloji, tıp, sağlık, mühendislik, biyomedikal kesişiminde sağlık bilimleri, gıda, tarım ve ilgili diğer teknolojik sektörlerde ürün geliştirmeden ticarileşmeye kadar, proje destekleri, test/analiz hizmetleri ve mevzuatlar olmak üzere tüm ana başlıkların kamu, üniversite, özel sektör, STK işbirliğinde ele alınmasıdır. Girişimcilerin alandaki sorunlarını ve bilinmeyen noktaları tartışma ve aynı zamanda sektör temsilcilerinin süreç içerisinde önemli hususları dile getirdiği iki günlük çalıştayın sonunda girişimcilere yönelik hizmetlerin geliştirilmesi iyileştirilmesi ve proje ortakları ile yeni iş birliklerinin oluşturulması açısından da değerli bir kazanım sağlaması hedeflenmiştir.

Girişimcilik Zirvesi ve Çalıştayı içeriği Tifika tarafından geliştirilmiştir.

9 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Başkent Üniversitesi BiyoTek Teknoloji Geliştirme Bölgesi tarafından 28-29-30 Temmuz tarihlerinde, ölçeklenme potansiyeli olan sürdürülebilir girişimlerin iş modelleriyle ilgili varsayımlarının test e